Nākotnes un jaunradītās tehnoloģijas

Programma “Nākotnes un jaunradītās tehnoloģijas” paredz atbalstu pētnieciskai sadarbībai, kas vairos Eiropas augstākā līmeņa inovācijas kapacitāti un mainīs esošās pētniecības paradigmas. Šī programma nodrošinās zinātnieku starpnozaru sadarbību, kas virzīta uz radikāli jaunām, pat augsta riska idejām, un veicinās visdaudzsološāko jaunāko zinātnes un tehnoloģiju jomu attīstību.
Papildu informācija

Programma „Nākotnes un jaunradītās tehnoloģijas” (NunJT) ietver trīs atsevišķas apakšprogrammas jeb konkursu shēmas:

  • FET Open (N un JT Visiem) ir veltīta jaunu un vizionāra rakstura ideju konkurss, kas neparedz nekādus tēmu ierobežojumus, kā arī nenosaka ideju apraksta iesniegšanai konkrētu termiņu. Savu ideju vai pētniecības vīzijas piedāvājumu drīkst iesniegt ikviens.
  • FET Proactive (N un JT Iniciatīva) tēmas tiks noteiktas pēc konsultācijām ar zinātniekiem. Šādi izvēlētas tēmas tiks piedāvātas ar nolūku saņemt konkrētus inovatīvus un tehnoloģiskus risinājumus iepriekš nodefinētajai aktualitātei.
  • FET Flagships (N un JT Flagmanis) ir uzskatāms par zinātnei ambiciozām, apjomīgām, starpdisciplinārām pētniecības iniciatīvām, kuru mērķis ir panākt Eiropai vadošo lomu zinātnē un tādējādi radīt nosacījumus nākotnes tehnoloģijām un ekonomiskajai attīstībai.

Kontaktinformācija

NKP kontaktinformācija

tel: 67559495, fakss: 67814344
E-pasts: nkp@viaa.gov.lv

Vaļņu iela 1, 5. stāvs, Rīga

Noderīgas saites

Horizont 2020 oficiālā mājaslapa
Horizont 2020 projektu konkursi

Atklātie konkursi

Pagājušie konkursi

Nākotnes un jaunās tehnoloģijas (FET)

Tips Nosaukums Publiskots Termiņš Informācija
Nav neviena atklātā konkursa

Parakstīties jaunumiem

Teksts par iespēju parakstīties jaunumiem, Teksts par iespēju parakstīties jaunumiem