Rīgā notiks Apvārsnis 2020 konference

Šī gada 10. decembrī Valsts izglītības attīstības aģentūra rīko praktisku konferenci “Programma Apvārsnis 2020 Latvijā – sasniegtais un iespējas”.

 • Konferences pirmajā daļā tiks sniegta informācija par Latvijas dalībnieku sekmēm Apvārsnis 2020 programmas pirmo divu gadu projektu konkursos, kā arī iezīmēs izaicinājumus, kas jāpārvar, lai turpmākā dalība būtu veiksmīgāka. Eiropas Komisijas Pētniecības un attīstības ģenerāldirektorāta pārstāvis informēs par jaunām Eiropas Komisijas iniciatīvām kvalitatīvu projektu atbalstam un atbalsta instrumentiem, kas izveidoti, lai veicinātu Latvijas un citu Centrālās un Austrumeiropas valstu dalību un celtu to konkurētspēju Eiropas Kopējā pētniecības telpā.

 • Pasākuma otrās daļas darbs tiks organizēts trīs paralēlo sesiju veidā, kur katrā no tām tiks sniegtas īsas prezentācijas ar sekojošu diskusiju, lai identificētu problēmas un šķēršļus, kas kavē Latvijas aktīvu dalību Apvārsnis 2020 programmas konkursos. Diskusiju centrā jautājumi par atbalsta pasākumiem, kas būtu nepieciešami, lai aktivizētu dalību projektu konkursos, par uzņēmēju motivāciju un iespējām piedalīties konkursos, kā arī Latvijas pārstāvju darbu Eiropas Komisijas izveidotajās programmu komitejās un darba grupās.    

 • Pasākuma norises vieta: Latvijas Universitātes Akadēmiskā dabaszinātņu centra Magnum auditorija (Jelgavas iela 1, Rīga)
  Laiks: plkst. 10:00

  Konferencē aicināti piedalīties zinātnieki, uzņēmēji, starptautisku projektu vadītāji un īstenotāji, nozaru ministriju pārstāvji, Apvārsnis 2020 programmu komiteju locekļi, eksperti, projektu konsultanti un citi interesenti.

  Lūdzam pieteikt savu dalību konferencē līdz š.g. 7. decembrim, reģistrējoties tiešsaistē šeit.

  Pasākuma laikā būs atvērta šobrīd īstenoto Apvārsnis 2020 un Septītās Ietvara programmas projektu prezentāciju izstāde, kuru īstenošanā piedalās Latvijas zinātnieki un nozares speciālisti.  

Parakstīties jaunumiem

Teksts par iespēju parakstīties jaunumiem, Teksts par iespēju parakstīties jaunumiem